alebonová registrácia
CLOSE

Otvori Facebook stranku v novom okne

Majstrovstvá Bratislavy

Minulú nedeľu sa v Bratislave uskutočnilo 4. kolo turnaja AKB spojené s Majstrovstvami Bratislavy. Naši karatisti si zo súťaže odniesli 12 medailí. Toto posledné kolo bolo zároveň vyhodnotením celej sezóny turnajov AKB. Karate klub Trstená sa umiestnil zo 14. klubov na druhom mieste za domácim klubom ŠŠK Bratislava.

Zlatí medailisti sa zároveň stali Majstrami Bratislavy na rok 2013.  Najcennejší kov si odniesli Klárka Hrubcová v ktata 5 - 7 ročných dievčat, Samo Duda v kumite 12 - 13 ročných žiakov do 45 kg  a Lucia Garbiarová v kumite 8 - 9 ročných dievčat do 30 kg.

Striebro sa podarilo vybojovať Emke Kolenovej v ktata 5 - 7 ročných dievčat, Annamárii Vilčinskej v kata 8 – 9 ročných dievčat a Adamovi Pakosovi v kumite ml. žiakov 10 – 11 ročných – 35 kg.

Bronzové medaily sa ušli Lucii Garbiarovej v kata dievčat 8 – 9 ročných, Michaelovi Matejčíkovi v kata chlapcov 8 – 9 ročných, Simone Púčikovej v kata ml. žiačok 10 – 11 ročných, Miroslave Gočálovej a Dominike Stasovej v kata st. žiačok 12 – 13 ročných, Kristiánovi Schultzovi v kumite chlapcov 8 – 9 ročných + 35 kg a Michalovi Chrenekovi v lumite kadetov 14 – 15 ročných – 63 kg.

Štvrté miesto sa podarilo vybojovať Romane Fukasovej v kata 8 - 9 ročných dievčat, Barbore Lepáčkovej v kata ml. žiačok, Patrícii Frančekovej v kata st. žiačok a Tobiášovi Štrbíkovi v kata 8 - 9 ročných chlapcov a v kumite + 35 kg.

Všetkým gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu klubu!

Fotogaléria

Za podporu Karate klubu v Trstenej ďakujeme aj týmto sponzorom


 Mesto TrstenaNovaZS Trstena
PanasonicSuvada zber surovinBufet RIA Balkova

Budosport  Stavebniny Garbiar 

 

    Pakostransport.com

2% z vašej dane ...

Prispejte 2 % z Vašej dane pre činnosť Karate klubu Trstená

Tlačivá pre zamestnancov je možné
stiahnuť TU

    

 

KATA GOJU-RYU

Gekisai Ichi/ Gekisai Ni

 

Shisochin

Saifa

 

Seiyunchin

Sepai

 

Zdroj: Okinawa Karate Center Homepage