alebonová registrácia
CLOSE

GP Žilina 2013

V nedeľu sa výber pretekárov klubu zúčastnil súťaže Grand Prix Žilina. Na súťaži sa predstavilo 411 pretekárov z 53 klubov Slovenska a Poľska. Naši karatisti si zo súťaže odniesli 5 bronzových medailí a 4 štvrté miesta.

Prvé dve medaily získali naše najmladšie pretekárky Klárka Hrubcová a Emka Kolenová v kata dievčat 5 - 7 ročných. Ďalšou bronzovou medailou potešila Sima Púčiková v kategórii st. žiačky 10 - 11 ročné, ktorá mala v kategórii až 11 súťažiacich. Paťa Frančeková a Dominika Stasová zabojovali a obe sa pretlačili na pekné štvrté miesta v kategórii ml. dorasteniek 12 - 13 ročných. V kata 10 - 11 ročných chlapcov dosiahol výborný výsledok Michal Kolena, ktorý skončil síce na štvrtej priečke, no v kategórii mal 19 pretekárov. Bronzovú medailu si vybojoval v kategórii juniorov do - 68 kg Marián Vrabec. Zdeno Škvarek, zberateľ štvrtých miest, opäť skončil so zemiakovou medailou :) v kategórii juniorov do 76 kg. Poslednú bronzovú medailu získal Miro Škvarek v senioroch do 75 kg.