alebonová registrácia
CLOSE

Otvori Facebook stranku v novom okne

Grand Prix Poland - Lodž 2011 !

Cez víkend 5.-6. novembra sme sa zúčastnili turnaja v poľskej Lodži. Ako obvykle vydarený turnaj na ktorom sme vyskúšali na tomto poli "nové tváre". Simona Púčiková a Paťa Frančeková boli dá sa povedať nováčikovia. Aj keď sa im nepodarilo získať cenný kov, Simona sa dostala až do bojov o bronz, kde však prehrala a skončila štvrtá. Ako  dopadli ostatní?

Zuzka Kormošová si odniesla zo súťaže dve prvenstvá, jedno z kategórie kata juniorky a druhé zo súťaže kumite juniorky - 48 kg.

 

  Naozaj s chuťou zápasil aj Marián Vrabec v kumite kadeti  - 57 kg, ktorý sa predral až do finále a tiež si odniesol kov najcennejší. Spokojný bol aj Zdeno Škvarek v kumite kadeti + 70 kg, ktorý sa dostal až do finále, v ktorom však nestačil na svojho súpera a skončil nakoniec druhý. Na druhom mieste skončil aj Jakub Štefanides v kategórii kumite juniori nad 78 kg. Medailovú zbierku doplnila ešte Zuzka Vorčáková 3. miestom v kategórii kumite seniorky open  a Michal Chrenek tiež 3. miestom v kategórii kumite kadeti - 52 kg.

Za podporu Karate klubu v Trstenej ďakujeme aj týmto sponzorom


 Mesto TrstenaNovaZS Trstena
PanasonicSuvada zber surovinBufet RIA Balkova

Budosport  Stavebniny Garbiar 

 

    Pakostransport.com

2% z vašej dane ...

Prispejte 2 % z Vašej dane pre činnosť Karate klubu Trstená

Tlačivá pre zamestnancov je možné
stiahnuť TU

    

 

KATA GOJU-RYU

Gekisai Ichi/ Gekisai Ni

 

Shisochin

Saifa

 

Seiyunchin

Sepai

 

Zdroj: Okinawa Karate Center Homepage